ARPI Accounting to dynamicznie rozwijające się biuro rachunkowe, obsługujące prestiżowych Klientów polskich i zagranicznych. Obecnie poszukujemy osoby chcącej się rozwijać w zakresie samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych spółek z różnych branż z perspektywą rozwoju w ramach struktur.

Księgowy/a

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

■         Dekretacja i księgowanie dokumentów

■         Przygotowywanie płatności związanych z działalnością firmy

■         Kontrola sald należności i zobowiązań

■         Samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych

■         Odpowiedzialność za stan dokumentacji księgowej oraz jej archiwizację

■         Sporządzanie deklaracji CIT i VAT, sprawozdań do GUS i NBP

■         Kontakt z Klientami firmy (także w języku angielskim)

■         Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne i Klientów

■         Współpraca z instytucjami zewnętrznymi: banki, US, GUS, itp.

■         Koordynacja obiegu dokumentów

Oczekiwania:

■         Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne i finansowe)

■         Min. 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku księgowym (preferowane doświadczenie w biurze rachunkowym)

■         Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym/komunikatywnym

■         Bardzo dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz obowiązujących przepisów podatkowych, umiejętność stosowania ich w praktyce

■         Bardzo dobra znajomość MsOffice

■         Mile widziana znajomość systemu księgowego Enova

■        Dużym atutem będzie doświadczenie w pracy i raportowaniu w strukturach międzynarodowych

Oferujemy:

■         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

■         Możliwości rozwoju w ramach struktur i poszerzania swoich kompetencji pod okiem specjalistów

■         Pakiet socjalny (dofinansowanie do karty sportowej lub prywatnej opieki medycznej/fundusz urlopowy)

■         Kursy i szkolenia branżowe (wewnętrzne i zewnętrzne)

Prosimy o aplikowanie przez stronę: https://arpistaffing.com/ofertv/ksiegowaksiegowv/