Poszukiwana/y księgowa/księgowy dla firmy oferującej sprzęt sportowy.

Miejsce pracy: Warszawa

Rekrutacja: i.kaminska12@wp.pl

Opis stanowiska:

  • Bieżące księgowanie dokumentów zgodnie z ustalonym planem kont
  • Prowadzeni ewidencji środków trwałych (tabele amortyzacyjne)
  • Księgowanie wyciągów bankowych oraz wprowadzenie przelewów
  • Rozliczanie delegacji
  • Księgowanie raportów kasowych
  • Wystawianie faktur oraz faktur korygujących
  • Przygotowywanie kalkulacj podatkowych (CIT)
  • Przygotowywanie deklaracji VAT-7 oraz VAT-UE wraz z rejestrem
  • Przygotowywanie dokumentów do deklaracji Intrastat
  • Przygotowywanie raportów do GUS
  • Potwierdzenie sald należności z Kontrahentami (roczne)
  • Czynny udział w zamknięciu miesiąca
  • Czynny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych na koniec roku obrachunkowego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Ekonomia, Finanse i rachunkowość)
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów podatkowych, polskiej ustawy o rachunkowości oraz międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej
  • Dobra znajomość języka angielskiego min B1
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu Microsoft Office (głównie Excel)
  • Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Dokładność w wykonywaniu zadań, systematyczność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Zadaniowy tryb pracy w małym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Przejrzyste warunki wynagrodzenia i premiowania w oparciu o posiadane umiejętności i doświadczenie
  • Wsparcie na etapie wdrożenia w obowiązki, firmowe zwyczaje,cele
  • Udział w szkoleniach wspierających rozwój kompetencji zawodowych
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i nnw, karta Multispor