Studiujesz zaocznie lub jesteś absolwentem? Chcesz się rozwijać w obszarze księgowości?  Poszukujemy osób na stanowisko Junior GL Accountant with English.

Zapoznaj się z ofertą i otwórz sobie drzwi do kariery! J

Junior GL Accountant with English

Zadania:

  • Wsparcie Klienta w procesach RtR – zamknięcie miesiąca, przygotowywanie raportów, księgowanie środków trwałych
  • Kontrola poprawności danych księgowych
  • Wsparcie w corocznym procesie audytu
  • Inicjatywa w optymalizacji procesów

Wymagania:

  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin
  • Wykształcenie w kierunku ekonomicznym (finanse i rachunkowość, księgowość)
  • Mile widziane pierwsze doświadczenia (praktyki/staże)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego min. B2
  • Motywacja i chęć do rozwoju w obszarze finansów

Oferujemy:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta lunchowa
  • Bony na święta, bilety na wydarzenia kulturalne
  • Premia finansowa
  • Możliwość nauki programu SAP

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV w formacie Word lub PDF na adres e- mailowy: natalia.lemanowicz@grafton.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).