Naszym Klientem jest międzynarodowa firma o rozpoznawalnej marce, która otwiera w Poznaniu
centrum księgowo-finansowe. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko

Junior/Accountant AR with English

Poznań

Obowiązki:

•         Realizacja transakcji płatniczych

•         Księgowanie dokumentów fakturowania

•         Księgowanie płatności przychodzących, wyjaśnianie różnic w płatnościach, uzgodnienie kont

•         Tworzenie i utrzymanie danych podstawowych Klientów w SAP

•         Wsparcie w zarządzaniu wierzytelnościami, monitowaniu i gromadzeniu potwierdzeń sald

Wymagania:

•         Wykształcenie wyższe (Finanse i rachunkowość, Ekonomia)

•         Minimum rok doświadczenia w księgowości AR

•         Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2)

•         Bardzo dobra znajomość SAP oraz MS Office

Korzyści:

•         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

•         Możliwość rozwoju działu, wprowadzania optymalizacji procesów

•         Atrakcyjny pakiet benefitów

•         Praca w firmie z wieloletnią tradycją

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania CV na adres mailowy: natalia.lemanowicz@grafton.pl

Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. ul. Towarowa 37, 61-896 Poznań www.grafton.pl