Naszym Klientem jest międzynarodowa firma o rozpoznawalnej marce, która otwiera w Poznaniu centrum księgowo-finansowe. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
Junior/ Accountant AP with English
Obowiązki:
 Tworzenie zamówień na podstawie zapotrzebowania na zakup
 Przetwarzanie faktur za pomocą systemów księgowych SAP
 Zapewnienie przestrzegania terminów płatności
 Tworzenie list propozycji płatności
Wymagania:
 Wykształcenie wyższe (Finanse i rachunkowość, Ekonomia)
 Minimum rok doświadczenia w księgowości AP
 Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2)
 Bardzo dobra znajomość SAP oraz MS Office
Korzyści:
 Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 Możliwość rozwoju działu, wprowadzania optymalizacji procesów
 Atrakcyjny pakiet benefitów
 Praca w firmie z wieloletnią tradycją
Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania CV na adres mailowy: natalia.lemanowicz@grafton.pl
Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.