Firma Energy Solution Sp. z o.o. zajmuje się profesjonalnym doradztwem w zakresie energii
elektrycznej i gazu ziemnego. Doradztwo obejmuje obszar merytoryczny, finansowy oraz prawny.
Firma świadczy usługi dla klientów biznesowych, takich jak zakłady produkcyjne, sklepy, sieci
handlowe, deweloperzy, banki oraz podmiotów z sektora finansów publicznych: miasta, gminy,
powiaty, uczelnie publiczne, szpitale.

Główna księgowa - biegły rewident

Zakres obowiązków:
Sporządzanie sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych
Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
Przygotowywanie list płac
Raportowanie i współpraca z instytucjami zewnętrznymi - GUS, US, ZUS, banki
Udział i realizacja innych usług atestacyjnych dla klientów Spółki

Wymagania:
min. 5 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku księgowym
rozpoczęte postępowanie kwalifikacyjne lub uprawnienia biegłego rewidenta
wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości, prawa podatkowego, finansów
praktyczna znajomość programu Excel

Dodatkowe atuty:
znajomość programu księgowego Raks SQL, PŁATNIK
wiedza z zakresu cen transferowych
doświadczenie w branży energetycznej
ukończone kursy lub studia podyplomowe z zakresu księgowości, wynagrodzeń lub podatków

Oferujemy:
Umowę o pracę lub kontrakt B2B
Pakiet medyczny i ubezpieczenie na życie
Możliwość współpracy na część etatu

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).

Prosimy o wysyłanie CV na adres e-mail: k.akraa@energysolution.pl