Z wizytą w SKwP w Toruniu

W zeszłym tygodniu w ramach Komisja Biur Rachunkowych przy SKwP odwiedziliśmy Klub Biur Rachunkowych w Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Toruniu. To był znakomicie spędzony czas.
Rozmawialiśmy o przyszłości zawodu księgowego. Włączenie się w ogłoszone przez Ministerstwo Finansów prekonsultacje dotyczące uregulowania zawodu księgowego, jest bardzo ważne, ponieważ jak wiemy, gra się toczy o dużą stawkę.
Zachęcam Was zatem do wypełnienia ankiety, przygotowanej przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, niech nas usłyszą i niech tym samym głośno wybrzmią nasze słowa "nic o nas, nic bez nas".
Na spotkaniu udostępniliśmy również Procedurę AML dla biur rachunkowych, stworzoną przez Zespół Dobrych Praktyk działający w ramach Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Wielkopolski. Jak wiemy, dobrze przygotowane procedury to podstawa.
Pięknie dziękujemy za gościnę i znakomicie zorganizowane spotkanie. Mimo, iż tym razem nie było choinki, to atmosfera była wspaniała. Pozdrawiamy wszystkich, a szczególne podziękowania przesyłamy Anna Chrzanowska, dyrektorce O/O SKwP w Toruniu oraz Januszowi Pietrzykowskiemu, wiceprezesowi O/O SKwP w Toruniu. Wasze wsparcie było bezcenne.
10 kwietnia 2022 r.

Pozostałe aktualności

close