Wyjazdowe spotkanie grupy Certyfikowanych Ekspertów Usług Księgowych

Jak organizacyjnie przygotować się do #KSeF ...i czy w tej chwili (pomimo całej nagonki na wdrażanie "tu i teraz") w ogóle jest to możliwe? O aktualnościach podatkowych dla biur rachunkowych, a w szczególności o przygotowaniu organizacyjnym do KSeF, mówił genialny ekspert Leszek Lewandowicz na wyjazdowym spotkaniu grupy #CEUK .

Myślę, że po jego wysłuchaniu, każdy z nas otworzył szerzej oczy i spojrzał na KSeF całkiem od innej strony...dzięki temu jest bardziej świadomy i uspokojony.

Na wyjazdowym spotkaniu grupy Certyfikowanych Ekspertów Usług Księgowych, nie zabrakło również warsztatów z kompetencji miękkich. Fenomenalne warsztaty z poprawiania sobie korony, przeprowadziła wspaniała ekspertka Magdalena Król. To były niesamowicie emocjonujące warsztaty, pełne otwartości, empatii i uważności... a przede wszystkim nie oceniania i miłości.

Organizowane przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Wielkopolski w Poznaniu cyklicznie co dwa miesiące warsztaty dla grupy CEUK stanowią ogromną wartość - nabywanie nowych  kompetencji miękkich, wspólna integracja... a przede wszystkim cudowne osoby, stanowiące dla siebie wzajemne wsparcie. Nic dodać... nic ująć... dzięki takim chwilom, życie księgowego jest piękne.

Warsztaty grupy CEUK

31 października 2023 r.

Pozostałe aktualności