Warsztaty z budowania wizerunku eksperta marki własnej oraz biura rachunkowego

Jak nas widzą, tak nas piszą i tak nas cenią… czyli warsztaty z budowania wizerunku eksperta marki własnej oraz biura rachunkowego.
W jaki sposób pokazać, że jesteśmy prawdziwymi ekspertami i się na rynku wyróżnić?
Z pewnością nie raz zadawaliście sobie to pytanie. Tym bardziej, że posiadając certyfikat Certyfikowanego Eksperta Usług Księgowych (CEUK) czujemy się odpowiedzialni. Staramy się ważyć każde słowo, zanim opublikujemy cokolwiek w mediach społecznościowych. A przecież jesteśmy z wyższej półki profesjonalistami, świadczącymi usługi księgowe na najwyższym poziomie. Problem w tym, że nie umiemy tego pokazać….
Powracając do formy stacjonarnej, dla osób posiadających certyfikat CEUK Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Wielkopolski zorganizowało w prima aprilis warsztaty. Praktyczne szkolenie z budowania wizerunku eksperta marki własnej oraz biura rachunkowego, przeprowadziła Joanna Bogielczyk, trener biznesu, ekspert od mediów społecznościowych, coach. Joanna jest praktykiem z ponad 10-letnim doświadczeniem w budowaniu wizerunku eksperta i pomaga tworzyć oraz rozwijać silne marki własne. Natomiast warsztaty makijażu przeprowadziła @Ditta Hoffmann , instruktorka makijażu, szkoleniowiec, mistrz stylizacji i wizażu. Ditta jest wizażystką z ponad 10-letnim stażem i zajęła drugie miejsce w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego - kosmetyczka roku 2018. Po zakończeniu warsztatów, odbyła się mini sesja zdjęciowa.
Niesamowita atmosfera oraz dawka wspaniałej wiedzy sprawiła, że dzień był naprawdę udany. Rewelacyjnie było móc ten dzień spędzić razem z Wami. Gdyż tak naprawdę posiadając tytuł CEUK jesteśmy wspaniałymi ekspertami. Jedynie czego nam brakuje, to więcej wiary w siebie i trochę odwagi.
Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie i już w czerwcu, w imieniu SKwP zapraszam Was na kolejne warsztaty. Jest mi niezmiernie miło, że to właśnie ja, mogę Waszą grupę CEUK w Oddziale Wielkopolskim prowadzić.
8 kwietnia 2022 r.

Pozostałe aktualności