Warsztaty dla grupy Certyfikowanych Ekspertów Usług Księgowych

"Stylowa księgowa" oraz "Płacisz wymagasz"... czyli kolejne warsztaty dla grupy Certyfikowanych Ekspertów Usług Księgowych #CEUK zorganizowanych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Wielkopolski.

Serdecznie gratulujemy oraz witamy Ewę Grzywarczyk, która po pozytywnym zdaniu egzaminu dołączyła do naszej grupy CEUK.

Pierwszą część poprowadziła Agnieszka Nortey Stylistka , która pomaga kobietom i mężczyznom poczuć się dobrze w ubraniach oraz uczy jak łączyć ubrania w zestawy. Było kreatywnie, stylowo, a cenną wiedzę którą nam Agnieszka Nortey  przekazała, z pewnością dobrze spożytkujemy. Jej pełny program zmiany wizerunku, został uznany przez Law Business Quality za bestseller roku 2018, a jej książka "Stylowa Królowa" pokazuje, jak za pomocą swojego wizerunku pokazać siłę swojej kobiecości i odzyskać siłę na nowo.

Pięknie dziękujemy za wspaniałe warsztaty oraz książki z osobistymi dedykacjami.

Drugą część warsztatów przeprowadził Konrad Bugiera Doradztwo komunikacyjne, ściśle wyspecjalizowanej w obsłudze projektów związanych z komunikacją bazującą na danych (data-driven communication). Dzięki Konradowi Bugierowi mogliśmy w dniu dzisiejszym zgłębić wiedzę, w tematyce budowania płatnych zasięgów w mediach społecznościowych. Dzięki niemu poznaliśmy, jak efektywnie wydać pieniądze w mediach społecznościowych. Gdyż budowanie wizerunku eksperta oraz zwiększenie rozpoznawalności marki, wymaga pewnych nakładów. Dziękujemy za cenną wiedzę oraz wsparcie nas w zrobieniu kolejnego kroku, dotyczącym poznawania funkcjonalności mediów społecznościowych.

Pomimo nagłego powrotu zimy było gorąco. Warsztaty jak zwykle były praktyczne ... oraz sympatyczne. A tak naprawdę, to wspaniale było Was widzieć.

Do zobaczenia na kwietniowych warsztatach Grupy Certyfikowanych Ekspertów Usług Księgowych ... oczywiście na Ziębickiej 18, SKwP w Poznaniu.

6 lutego 2023 r.

Pozostałe aktualności

close