Spotkanie Klubu Biur Rachunkowych w O/O SKwP w Łodzi

Spotkania integracyjne w Klubach Biur Rachunkowych SKwP stanowią cenną wartość, tak samo jak tematy w dyskusjach poruszane. Na mającym ostatnio spotkaniu w Stowarzyszenie Księgowych w Polsce O/O w Łodzi, w ramach Komisja Biur Rachunkowych przy SKwP mieliśmy okazję rozmawiać o przyszłości zawodu księgowego, który jak wiemy, ostatnio stał się jednym z najważniejszych tematów wśród księgowych.
Włączenie się w ogłoszone przez Ministerstwo Finansów prekonsultacje ma ogromne znaczenie i do 8 maja macie jeszcze szansę to zrobić, wypełniając przygotowaną przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce ankietę, dot. uregulowania zawodu księgowego:
Na spotkaniu omówiliśmy i przekazaliśmy również Procedurę AML dla biur rachunkowych, przygotowaną przez Zespół dobrych praktyk powołany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Wielkopolski.
Pięknie dziękujemy za zaproszenie, do udziału w spotkaniu Klubu Biur Rachunkowych. Było nam niezmiernie miło, móc z Wami się spotkać i bliżej Was poznać. Muszę przyznać, że zachwyciła mnie panorama z okna Waszego Oddziału. Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie, a w szczególności Bożena Wilk, Prezeskę SKwP O/O w Łodzi oraz Agata Ubycha, Dyrektorkę Biura Zarządu SKwP w Łodzi.
2 maja 2022 r.

Pozostałe aktualności