Spotkanie Klubu Biur Rachunkowych w Częstochowie

Wspaniale jest móc poznać, tak rewelacyjnie zintegrowaną grupę właścicieli biur rachunkowych, przynależnych do Klubu Biur Rachunkowych w Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Częstochowie.
Wspólne rozwiązywanie problemów na podstawie wieloletnich doświadczeń, stanowi ogromne wsparcie dla wszystkich członków klubu. Tym samym, codzienne problemy związane z prowadzeniem biura rachunkowego, stają się małostkowe. Rozmowa o przyszłości zawodu księgowego oraz przekazanie procedury AML stworzonej w Zespole Dobrych Praktyk przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Wielkopolski okazało się bardzo cenne.
W imieniu Komisja Biur Rachunkowych przy SKwP dziękujemy wiceprezesowi oddziału mgr Zdzisławie Wołek, przewodniczącej klubu biur rachunkowych Katarzyna Tomczyk oraz dyrektorce oddziału Danucie Wiśniowskiej za gościnę oraz możliwość bliższego poznania Was. Było nam naprawdę bardzo miło.
Dziękuję również Miesięcznik Rachunkowość , za wspaniałe prezenty dla uczestników spotkania 😀
Zachęcamy również do wypełnienia ankiety przygotowanej przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce dot. uregulowania zawodu 👇
30 marca 2022 r.

Pozostałe aktualności