Spotkanie Certyfikowanych Ekspertów Usług Księgowych (CEUK)

Nie jest żadną tajemnicą, że wystąpienia publiczne u większości z nas powodują stres i zdenerwowanie. W końcu niewielu jest takich szczęściarzy, którzy wręcz urodzili się z takimi umiejętnościami.

Tak naprawdę to sztuka wystąpień publicznych polega na tym, aby cały stres oraz nerwy których doświadczamy, przekuć w motywującą energię dającą napęd do działania.

Na grudniowych warsztatach grupy Certyfikowanych Ekspertów Usług Księgowych (CEUK) mogliśmy poczuć wystąpienia publiczne na własnej skórze... gdyż to my zostaliśmy kowalami przekuwania stresu i zdenerwowania.

Pięknie dziękujemy Konradowi Bugiera za wspaniale przeprowadzone szkolenie. Dzięki niemu zrobiliśmy milowy krok na przód, w naszej karierze zawodowej.

Dziękujemy również Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce Oddział Wielkopolski w Poznaniu, dzięki któremu prężnie rozwija się grupa CEUK.

Genialną rzeczą jest móc być członkiem organizacji, która nie tylko na co dzień nas szkoli, wspiera i integruje... ale również poprzez podnoszenie kompetencji miękkich cudownie rozwija.

     

2 grudnia 2022 r.

Pozostałe aktualności