Przyszłość zawodu księgowego

Z końcem marca, miały miejsce dwa wydarzenia w Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Wielkopolski w Poznaniu. Pierwsze z nich, odbyło się w ramach "Zespołu dobrych praktyk", gdzie rozmawialiśmy o wycenie usług oraz przyszłości zawodu księgowego.
Jak wiemy, Ministerstwo Finansów ogłosiło prekonsultacje, dotyczące uregulowania zawodu księgowego. Włączenie się jak największej liczby środowiska, ma ogromne znaczenie. W końcu to my księgowi, od wielu lat nawołujemy do uregulowania zawodu, licząc tym samym na zwiększenie do nas szacunku oraz poprawę krytycznej sytuacji naszych biur rachunkowych.
Stowarzyszenie Księgowych w Polsce otworzyło nam drzwi do uregulowania zawodu reszta zależy wyłącznie od nas... Nie zmarnujmy tej cennej szansy – wypełniając ankietę, dotyczącą uregulowania zawodu. Pamiętajcie – nic o nas, nic bez nas.
W kolejnej części spotkania, w ramach Klubu Biur Rachunkowych, został przeprowadzony odczyt: Specustawa – pomoc obywatelom z Ukrainy. Pomimo iż nasz ekspert przeprowadził go w formie online prosto z Warszawy, to wszyscy uczestnicy spotkania mogli poczuć się prawie jak na żywo, dlaczego? Zobaczcie sami.

6 kwietnia 2022 r.

Pozostałe aktualności

close