Przyjdź 30 listopada br. do biura O/O w Warszawie SKwP

Zapraszamy!

Prowadzisz biuro rachunkowe? Zapraszamy Cię na Dzień Otwarty w SKwP organizowany przez Oddział Okręgowy w Warszawie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Przyjdź 30 listopada br. o godzinie 13.00. do Biura Oddziału Okręgowego w Warszawie SKwP, przy ul. Płockiej 17 lok. 25 w Warszawie:

  •  dowiedz się, jak profesjonalnie zorganizować pracę biura rachunkowego,
  •  dowiedz się w jaki sposób wspieramy księgowych i biura rachunkowe w codziennej pracy,
  •  dowiedz się jakie korzyści wynikają z przynależności do SKwP oraz Koła Członkowskiego Biur Rachunkowych działającego w naszym Oddziale,
  •  spotkaj się z koleżankami oraz kolegami po fachu i przy dobrej kawie wymieńcie się swoimi doświadczeniami.

Dzień Otwarty w SKwP to wydarzenie kierowane do osób, które chcą poznać naszą działalność. Co jeszcze dla Ciebie zaplanowaliśmy w ramach Dnia Otwartego w SKwP?

Bezpłatne szkolenie na temat – „Rozliczenia spółki i wspólnika – problemy, zagrożenia, możliwości”. Posłuchaj naszego eksperta – Kacpra Sołoniewicza – adwokata, doradcę podatkowego.

Współorganizatorem spotkania w ramach dni otwartych jest Koło Członkowskie Biur Rachunkowych oraz Komisja Biur Rachunkowych przy SKwP działająca przy Zarządzie Głównym Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Ze względów organizacyjnych prosimy o dokonanie zgłoszenia. Bezpośredni link do zgłoszenia https://forms.gle/UbLdJcbUnRBdMHNcA

 

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami

e-mail: czlonkostwo@skp-ow.com.pl

tel. +48 885 305 645

Do zobaczenia 30 listopada br.!

23 listopada 2022 r.

Pozostałe aktualności

close