Konkurs #skwp115latnaszczycie rozstrzygnięty

Zakończył się fantastyczny konkurs #skwp115latnaszczycie uświetniający jubileusz 115-lecia Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, zorganizowany przez SKwP O/O w Gdańsku.
To była niesamowita przygoda! 
Przepiękna sceneria towarzyszyła uczestnikom konkursu w dniu ogłoszenia wyników, gdyż rozstrzygnięcie odbyło się nad Morskim Okiem, tuż pod Rysami.
Oddział Wielkopolski SKwP zajął 1. miejsce, wygrywając tym samym cały konkurs.
2. miejsce zdobył Oddział Gdański SKwP.
Natomiast 3 miejsce zajął Oddział w Legnicy SKwP.
Wszystkim Oddziałom #SKwP serdecznie gratulujemy!
W konkurencji indywidualnej - za pokonanie największej liczby metrów mierzoną wysokością szczytów n.p.m. wygrała Sylwia Rzepka i zdobyła tytuł "Dyplomowanego Wspinacza". W nagrodę otrzymała możliwość wejścia z przewodnikiem tatrzańskim na Mnicha!
Natomiast Wojciech Wojtysiak za zdobycie największej liczby punktów otrzymał tytuł "Głównego wędrowca SKwP"!
Gratulujemy samozaparcia oraz wytrwałości w dążeniu do celu!
Gratulujemy także Mariuszowi Noworycie, dyrektorowi Wielkopolskiego Oddziału SKwP, który jako pierwszy zdobył 115-cie punktów w konkursie oraz Włodzimierzowi Lurce, dyrektorowi SKwP O/O w Krakowie, który otrzymał tytuł "Najlepszego górala z Krakowa"!
Dziękujemy również wszystkim, którzy włączyli się w cały konkurs i przyjechali do Zakopanego, aby świętować rozstrzygnięcie konkursu, a przede wszystkim za wspaniałą inicjatywę uświetniającą jubileusz naszej organizacji oraz fantastyczną integrację oddziałów Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.
Do zobaczenia gdzieś na szlaku!
   
12 grudnia 2022 r.

Pozostałe aktualności

close