Komisja Biur Rachunkowych Oddziału Okręgowego SKwP w Bydgoszczy

Działalność Komisji Biur Rachunkowych Oddziału Okręgowego w Bydgoszczy nabiera rozpędu. Za nami kolejne spotkanie, które poprowadziły Sylwia Rzepka i Anita Tomaszewska. Bardzo dziękujemy.

To był wspaniały dzień spędzony w Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Bydgoszczy, tym bardziej... że właśnie powołano w nim Klub Biur Rachunkowych
Napawa mnie dumą myśl, że tak niewielki oddział potrafił zintegrować 54 właścicieli biur rachunkowych. Wielkie brawa.
W mającym miejscu spotkaniu rozmawialiśmy o przyszłości zawodu księgowego oraz wycenie usług księgowych. Zaprezentowaliśmy również procedurę AML dla biur rachunkowych, stworzoną przez "Zespół dobrych praktyk" powołany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Wielkopolski. Jednakże najważniejszą rzeczą, była zachodząca w Klubie Biur Rachunkowych integracja oraz wymiana myśli i doświadczeń pomiędzy uczestnikami.
Serdecznie dziękujemy Małgorzacie Małowińskiej, dyrektorowi O/O SKwP w Bydgoszczy oraz dr hab. Grażynie Voss, Prezes O/O SKwP w Bydgoszczy za zaproszenie. Było nam niezmiernie miło, móc się znowu spotkać w tak wybornym towarzystwie.
8 marca 2022 r.

 

Pozostałe aktualności