Jubileusz 10-lecia SKwP O/O w Piszu

To była wspaniała uroczystość, świętowana z okazji jubileuszu 10-lecia SKwP O/O w Piszu oraz 115-lecia Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Niezmiernie jestem wdzięczna, że mogłam świętować ten szczególny dzień razem z Wami.
Dzięki temu miałam okazję, aby poznać Was osobiście oraz porozmawiać o Komisja Biur Rachunkowych przy SKwP. Swoją obecnością zaszczyciła nas również Profesor Anna Karmańska, która jest największym autorytetem z dziedziny ETYKI w rachunkowości. Zaprezentowała tym samym przyszłościowy kierunek sprawozdawczości przedsiębiorstw w zakresie zrównoważonego rozwoju w skali globalnej oraz 17 strategicznych celów IFAC w dążeniu do zrównoważonego rozwoju.
Jak wiemy, SKwP jest na pełnych prawach członkiem Międzynarodowej Federacji Księgowych IFAC już od 1989 roku.
Niezmiernie się ucieszyłam z obecności Eweliny Krajewskiej, przewodniczącej Klubu Biur Rachunkowych SKwP w Suwałkach oraz Andrzeja Bednarowicza, sekretarza Klubu. Zawiązany w maju tego roku Klub Biur Rachunkowych SKwP w Suwałkach będzie wspierał biura rachunkowe w ich codziennej pracy zawodowej.
Zachęcam zatem osoby mieszkające lokalnie do kontaktu z Eweliną. Jej otwartość oraz zaangażowanie sprawiają, że jest wspaniałą przewodniczącą Klubu. Idealnie, że przy swoim boku ma wsparcie Andrzeja.
Na uroczystości miało miejsce również wręczenie odznak Zasłużony w rozwoju Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Srebrne odznaczenia otrzymali: Wanda Korenik, Halina Kakowska, Teresa Fiertek, Teresa Borodziuk, Elżbieta Banach, Dorota Kuzia, Marta Lachowicz, Bożena Nowak, Wiesława Wasiulewska oraz Joanna Stomska-Bączek. Wszystkim serdecznie gratulujemy!
To był rewelacyjnie spędzony czas w przesympatycznym gronie – zabawa była przednia.
Dziękuję Wam wszystkim za wspólną zabawę. A w szczególności dziękuję Teresie Kamińskiej za zaproszenie oraz Agacie Wojcieszek-Olszewskiej za świetną organizację. Dziękuję również za przepyszny prezent.
7 czerwca 2022 r.

Pozostałe aktualności