Dzień otwarty w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Gdańsku

1 grudnia w Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Gdańsku obyła się długo zapowiadana akcja Dzień Otwarty w SKwP dla biur rachunkowych organizowana przez Komisja Biur Rachunkowych przy SKwP.
Bardzo się cieszymy, że tyle nowych osób, właścicieli biur rachunkowych zechciało nas odwiedzić i posłuchać merytorycznych wykładów przygotowanych specjalnie na to wydarzenie oraz aby poznać nas i prężnie działający Klub Biur Rachunkowych prowadzony przez Agnieszkę Mroczkiewicz i Piotra Jakimczyka.
"Dawno nie spotkałam się z tak miłymi osobami, które są tak bardzo zaangażowane w pomoc biur rachunkowych" tymi słowami obdarowała nas jedna z uczestniczek tego wydarzenia.
Takie komplementy... naprawdę uskrzydlają! Wspaniale jest być częścią tak zacnej organizacji, którą tworzą tak fenomenalni ludzie.
Pięknie dziękujemy Pani prezes Dorocie Kani oraz Panu Piotrowi Jakimczykowi za zaproszenie. Wraz z Anitą Tomaszewską było nam niezmiernie miło, uczestniczyć w tym ważnym dla Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Gdańsku wydarzeniu.

1 grudnia 2021 r.

Pozostałe aktualności

close