115-lecie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce

"W imieniu światowego zawodu księgowego składam gratulacje Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce obchodzącemu swój jubileusz 115-lecia. Dziękuję Prezesowi Konieckiemu za zaproszenie mnie do zabrania głosu przy tej ważnej okazji. 115 lat to znaczący kamień milowy, który odzwierciadla trwałą wartość wkładu Waszego zawodu w interes publiczny. Korzystając z tej okazji, dziękuję wszystkim członkom SKwP, zarówno byłym jak i obecnym, za Waszą pracę na rzecz budowania silnego zawodu księgowego w Polsce" - Alan Johnson prezes Międzynarodowej Federacji Księgowych (IFAC).

To tylko mały okruszek zawartości czerwcowego Biuletynu. Znajdziecie w nim najważniejsze publikacje, relacje oraz informacje związane z działalnością Komisji Biur Rachunkowych SKwP oraz Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Zarząd Główny.

Z okazji Dnia Księgowego oraz jubileuszu 115-lecia Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, życzymy wszystkim księgowym dużo zdrowia, wytrwałości, stabilnych i przejrzystych przepisów podatkowych, świadomych klientów oraz więcej czasu dla siebie :-)

8 czerwca 2022 r.

Pozostałe aktualności